Skip to Content

Saturday, September 13th, 2014
Anasayfa / Güvenlik / ESET NOD32 Antivirus-Gezginler- Türkçe Ücretsiz İndir Demo Gezginler İndir Gezginler Download Gezginler Yükle
sponsorlu baglantilar

Gezginlerr.Com Konu Özeti: ESET NOD32 Antivirus-Gezginler- Türkçe Ücretsiz İndir Demo, ESET NOD32 Antivirus programı sayesinde bilgisayarınızı güvende tutabilirsiniz. NOD32 Antivirus programı sürekli güncel virüsleri bularak bilgisayarınıza virüs,trojan gibi kötü yazılımların bilgisayarınıza 2014 2015 gezginler indir gezginler download gezginlerden yükle ...

Image

ESET NOD32 Antivirus programı sayesinde bilgisayarınızı güvende tutabilirsiniz. NOD32 Antivirus programı sürekli güncel virüsleri bularak bilgisayarınıza virüs,trojan gibi kötü yazılımların bilgisayarınıza bulaşmasından korur.

ESET NOD32 Antivirus ile virüs bulaşmış bilgisayarınızı tarayarak virüsleri bulup silebilirsiniz. Nod 32 antivirüs programı ile bilgisayarınızı dışardan gelecek her türlü zararlı yazılıma karşı koruma sağlayabilirsiniz. Dünya genelinde baktığımızda en çok kullanılan antivirüs programları arasında kendini kanıtlayan bu yazılım gerçekten çok iyi koruma sağlıyor.

Eset NOD32′nin öne çıkan özellikleri:

Eset Live Grid (Yeni Eklendi)
Sosyal ağlardan bilgisayarınıza bulaşan kötü amaçlı yazılımları bulut alt yapısı ile tarama.

Oyun Modu (Yeni Eklendi)
Tam ekran program veya oyun oynarken uyarı pencereleri sizi rahatsız etmez, uyarı pencereleri arka planda kalarak size rahatsızlık vermez.

gezginlerr


Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Buldular?

  • eset nod32 gezginler
  • gezginler eset nod32 indir ücretsiz
  • eset nod32 indir gezginler ücretsiz

Benzer Programlar

İlk Yorum Yazan Siz Olun!

Yorum Yazın

Current month ye@r day *