Skip to Content

Saturday, September 13th, 2014
Anasayfa / Donanım / d3dx9_43.dll Gezginler İndir, d3dx9_43.dll DLL Hatasını Düzeltme Dosyası Gezginler Download, d3dx9_43.dll Gezginlerden Yükle Gezginler İndir Gezginler Download Gezginler Yükle
sponsorlu baglantilar

Gezginlerr.Com Konu Özeti: d3dx9_43.dll Gezginler İndir, d3dx9_43.dll DLL Hatasını Düzeltme Dosyası Gezginler Download, d3dx9_43.dll Gezginlerden Yükle, Oyun veya program yüklerken sık karşılaştığımız hatalardan biri de d3dx9_43.dll hatasıdır. Bu hatayı çözmek için burada bulunan dosyayı indirebilirsiniz. İndirdiğiniz 2014 2015 gezginler indir gezginler download gezginlerden yükle ...

Oyun veya program yüklerken sık karşılaştığımız hatalardan biri de d3dx9_43.dll hatasıdır. Bu hatayı çözmek için burada bulunan dosyayı indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyayı zip’ten çıkararak C:WindowsSystem32 klasörünün içine atın. Eğer 64 bit işletim sistemi kullanıyorsanız ayrıca C:WindowsSysWOW64 klasörüne de dosyanın bir kopyasını atın. Daha önce bulunan dosya varsa onların üstüne yapıştırın. Ama orijinallerin yedeğini de muhakkak alın.

Eğer probleminiz hala sürüyorsa:

Windows Başlat menüsüne Çalıştır yazın. Açılan yere CMD yazın ve enter tuşuna basın. Sonrasında açılan siyah ekrana regvsr32 dxdx9_43.dll yazarak enter tuşuna basarsanız sorununuz hallolmuş olacaktır.

gezginlerr

Lisans:Ücretsiz

İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Üretici:Microsoft

Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Buldular?

  • d3dx9_43 dll indir gezginler

Benzer Programlar

İlk Yorum Yazan Siz Olun!

Yorum Yazın

Current month ye@r day *