Skip to Content

Wednesday, December 3rd, 2014
Anasayfa / Genel / CEPTETEB Gezginler İndir Android için TEB Banka Uygulaması (Mobil) – Türkçe Son Sürüm Download Gezginler İndir Gezginler Download Gezginler Yükle
sponsorlu baglantilar

Gezginlerr.Com Konu Özeti: CEPTETEB Gezginler İndir Android için TEB Banka Uygulaması (Mobil) – Türkçe Son Sürüm Download, 4 ay Türk Ekonomi Bankası yani TEB’in müşterileri için hazırladığı CEPTETEB uygulamasını kullanarak bankacılık işlemlerinizi kolayca Android akıllı 2014 2015 gezginler indir gezginler download gezginlerden yükle ...

4 ay

Türk Ekonomi Bankası yani TEB’in müşterileri için hazırladığı CEPTETEB uygulamasını kullanarak bankacılık işlemlerinizi kolayca Android akıllı telefon ve tabletlerinizden gerçekleştirme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Oldukça kolay ve kullanışlı olan uygulamanın temel özellikleri arasında piyasa bilgilerini gözlemlemek, ATM ve şubeleri öğrenmek, para transferleri, hesap işlemleri ve kredi kartı işlemlerini gerçekleştirmek, yatırım işlemlerini yapmak ve şans oyunları oynamak gibi çok daha fazla özellik yer almaktadır.

Güvenliğiniz için şifre ve pin sistemleri ile çalışan uygulama ile internet şubesi üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemleri telefonunuzdan yapmak mümkün hale geliyor. Resmi TEB uygulaması olduğundan dolayı CEPTETEB’i memnuniyetle kullanabilirsiniz.

CEPTETEB için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Yorum Minimum 30 karakter (Şu anki karakter sayınız: 0).

Puan Verin

Puanınız 0/512345

Artı Yönleri (Zorunlu değil)

Eksi Yönleri (Zorunlu değil)

Yorumu Gönder

CEPTETEB Ekran Görüntüleri

 • Aktivasyon
 • İşlem menüsü
 • Para işlemleri
 • Ajanda
 • Lisans:

  Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız


  Sponsorlu Bağlantılar




  Nasıl Buldular?

  • cepte teb gezginler

  Benzer Programlar

  İlk Yorum Yazan Siz Olun!

  Yorum Yazın

  Current month ye@r day *