BuKimBu Gezginler İndir Android İçin Bilinmeyen Numaraları Bulma Aracı (Mobil) – Türkçe Son Sürüm Download

sponsorlu baglantilar

Gezginlerr.Com Konu Özeti: BuKimBu Gezginler İndir Android İçin Bilinmeyen Numaraları Bulma Aracı (Mobil) – Türkçe Son Sürüm Download, 1 ay Android için BuKimBu uygulaması, telefonunuza gelen aramalara ait numaraları arama sırasında bularak size gösteren bir araçtır. 2014 2015 gezginler indir gezginler download gezginlerden yükle ...

1 ay

Android için BuKimBu uygulaması, telefonunuza gelen aramalara ait numaraları arama sırasında bularak size gösteren bir araçtır.

Bu uygulamayı Android telefonunuza yüklediğinizde uygulama, telefon rehberinize erişim izni istemeyecektir. Basit tasarımlı ve kullanımı kolay olan bu uygulama bilinmeyen bir numaradan telefonunuza arama geldiğinde üstteki bildirim çubuğunda numaranın kime ait olduğunu gösterir. Bildirim çubuğunu aşağı çekerek numaranın kime ait olduğunu hemen görebilirsiniz.

Uygulama, bu numaralara ait sorgulamaları 2000’den fazla numara barındıran veri tabanından yapar. Bu veri tabanında 444’ül ve 850’li numaralar bulunur. Uygulamanın bir özelliği de ayarlar bölümünden, görüntülenmesini istediğiniz numara tipini belirleyebilmenizdir. Burada tüm numaraları sorgula, 444’lü numaraları sorgula, 850’li numaraları sorgula, cep numaralarını sorgula, sabit numaraları sorgula ve çağrı sırasında Google sonuç sayfasını göster gibi seçenekler yer almaktadır.

Bu veri tabanında bulunmayan ancak sizin bildiğiniz numaralar varsa onları da bu veri tabanına ekleyebilirsiniz. Uygulama sayesinde pazarlama, reklam, satış, amacıyla telefonunuzu arayan numaraların kime ait olduğunu görecek böylece bu aramaların sizi rahatsız etmesini engellemiş olacaksınız.

Lisans:Ücretsiz

 

İndirmek İçin Tıklayınız


Sponsorlu Bağlantılar
Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>